בואו להיות שותפים שלנו

להרוויח כסף מהניסיון שלנו

למה שווה לעבוד איתנו?

  • צוות תמיכה שפה לצידכם לכל שאלה ובעיה
  • בונוסים כספיים ומוצרים בחינם לפרזנטורים אלופים
  • אפליקציה נוחה לטלפון לעדכון על כל הפעולות של הקהל שלכם
  • מגוון רחב של מוצרים ואפשרות לבחור איזה מהם לשתף
  • אפשרות עריכה ללינק ולקופון שאתם מציעים לקהל 

איך זה בעצם עובד?

תוכנית הפרזנטורים שלנו - לאחר שהחלטנו ואתם מתאימים אתם נרשמים בפורטל השותפים והופכים להיות חלק מאיתנו, לאחר מכן כשיש לכם משתמש וסיסמא אתם מתחברים לפורטל ושם יש לכם מפרט שלם על כל המשתמש שלכם.
אז, איך זה בעצם עובד ? כל פרזנטור מקבל קישור דרכו הוא יפרסם את האתר (לכל פרזנטור יש אפשרות לבחור מוצר ספציפי או קולקציה שלמה או את דף הבית עצמו ולכוון את הקישור אליו) ככה שהקהל שלכם יגיע בדיוק לדף שאתם רוצים.
כל לקוח שנכנס לקישור שלכם לא משנה מאיפה נחשב כהפנייה שלכם במשך כ30 יום הלקוח נשמר אוטומטית במערכת. זאת אומרת שכל מי שנכנס לקישור שלכם וקנה מוצר 30 יום מהכניסה הראשונה שלכם נחשב שהגיע דרככם ובמידה הוא קנה אתם תקבלו עליו את אחוזי המכירה שלכם.
בנוסף לכך לכל פרזנטור יש האפשרות לייצר לעצמו קוד קופון של 10% הנחה. לדוגמא : פרזנטור מפרסם באינסטגרם שלו שהוא ממליץ על מוצר ובנוסף לכך הוא נותן לקהל שלו קוד קופון על שמו. כל שימוש של לקוח בקופון של הפרזנטור נחשב כהפנייה וזאת אומרת שבין אם הלקוח נכנס דרך הקישור או השתמש בקופון ההנחה וקנה הפרזנטור יקבל את אחוזי מכירה שלו.
בפורטל המשתמש שלכם מופיעה כל הפעילות שהגיע דרככם, כמה אנשים נכנסו דרך הקישור שלכם, כמה אנשים קנו וכמה הם שילמו, כמה אתם הרווחתם וכו... הכל בצורה הנוחה ביותר.
ואם כבר מדברים על נוחות לכל פרזנטור יש אפשרות להוריד את האפליקציה שלנו לטלפון, האפליקציה זמינה גם לאייפון וגם לאנדרואיד שם בדיוק כמו בפורטל באתר האינטרנט מופיע מפרט שלם על כל הפעילות שלכם .

כמה אני מרוויח ואיך אני מקבל תשלום?

כל פרזנטור מתחיל מקבל 10% ממחיר המכירה שלו בהתחלה, זאת אומרת שאם הלקוח שהגיע דרך הקישור או קופון ההנחה שלכם וקנה מוצר בשווי 250₪ אתם קיבלתם על הקנייה שלו 25₪,הכל היה מחושב לכם בתוך המשתמש שלכם באתר ובאפליקציה, פשוט לא?
 מידי חודש כל פרזנטור יקבל מטרת הפניות ואם הוא יגיע אלייה הוא יקבל אפשרות להגדיל את כמות האחוזים על מכירות לחודש הבא או לקבל בונוס כספי או לקבל מוצר מהחנות במתנה.
איך אני מקבל את התשלום שלי? לכל פרזנטור יש אפשרות באתר/אפליקציה להגדיר לאן הוא מקבל תשלום , כרגע אנחנו עובדים עם פייפאל במידה ולפרזנטור תהיה בעיה הצוות שלנו יעזור לו לסדר את הכל לפני שהוא יתחיל.
מתי אני מקבל תשלום? זמני  התשלום היו קבועים אוטומטית בכל יום חמישי והמינימום לתשלום היה 50₪ , זאת אומרת במידה ופרזנטור הרוויח באותו שבוע פחות מ50₪ התשלום יידחה לשבוע שאחרי עד שיעבור את ה50₪.


מה אני מפרסם?

 כדי למשוך לקוחות צריך תוכן טוב ובשביל זה אנחנו כאן, צוות העיצוב הגרפי שלנו כאן בשבילכם. מצאתם מוצר ספציפי שאותו אתם מתכוונים לפרסם? שלחו לנו הודעה ונדאג לכם לפרסומת לאותו מוצר/קולקציה וכו... 


הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך ויענה לכל שאלה שתהיה לכם.
במידה ויש לכם שאלות נוספות אנא צרו איתנו קשר, בהצלחה.
 support@gainsfactory.co.il